UTRINKI strelske tekme na dan 27.5.2023, v Žančanih na Koroškem

“Hvala prijateljem in našim članom iz BIH in Hrvaške ter Slovenije, da ste ta naš strelski dogodek popestrili z udeležbo in svojim vrhunskim strelskim znanjem! Hvala tudi pomočnikom organizacije: Ivanu, Davorju, Samotu, Juriju Mucu in seveda moji Manji, za potrpljenje in delo! Vsem strelcem v SLO na znanje, da le s tekmovanjem lahko napredujemo! Opažam, da naš trud ni zaman, izpostavljam nase strelce z odmevnimi uspehi v zadnjem času: Antonio Mrva prvo mesto na 500m in 1000m v Leskovcu SRBIJA, Denis Pašič z odmevni zmago na 600m v Zagrebu- HRVAŠKA ter ekipna zmaga v MAKEDONIJI s sodelovanjem veterana, ki mu gre vse bolje Boro Ličina! Skratka … Šampijoni ne počivajte na lovorikah starih zmag! Po mojih informacijah zaostajamo za Balkanom pri tekmah na 300m! Na daljini od 300m, mislim, da smo v prednosti s Sašotom, Denisom, Mitjem, Antoniom, Damirjem ,Borotom, Mirzo in seveda moja malenkost! Malo analize sredi leta ne škodi!”

Lp Miran DOS

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja