ZAHVALA SPONZORJEM IN POPOTNICA NAŠIM ČLANOM REPREZENTANTOM SLOVENIJE

Že kar nekaj dni je, ko so naši člani srečno prispeli v JAR na  F-class World Championship 2023! Sašo, Denis in Mitja te dni pridno trenirajo in spoznavajo strelce ki so v tem športu na vrhu lestvice! Spomnim se našega prvega sodelovanja na SP F-class v Canadi leta 2017! Vsi stroški so bili na ramenih vsakega posameznika, rezultati so bili pod povprečjem tudi priprave so bile slabe! Nekateri strelci iz fotelja so to imenovali turizem! Neglede na to da se na tem SP F-class JAR 2023 ne nastopa ekipno ampak posamezno, vidim napredek pri samih pripravah in podpori naših sponzorjih!

Zahvaljujem se podjetju OPTIK TRADE zastopniku Teodorju Štimc-u za denarno donacijo in nakup kvalitetnih oblačil za naše reprezentante!

Našemu svetovalcu in kordinatorji Radetu Lečič-u se zahvaljujem za donatorski prispevek!

Hvala ker ste nam z vašim prispevkom olajšali sodelovanje na SP! Kot društvo smo aktivno sodelovali pri pripravah in izvedbo treningov na 700m in 800m z tehnično opremo!

Našim članom reprezentantom SLO F-class želim na tekmah te dni veliko športne sreče in uspehov!

Miran Šmarčan DOS

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja